Fundacja Agnieszka - Strona Główna

Fundację Agnieszka tworzy zgrany zespół ludzi z pasją. Z wielkim zaangażowaniem i oddaniem, pracujemy na rzecz najbardziej potrzebujących, wkładamy ogromny wysiłek w rozwój fundacji, oraz dążymy niestrudzenie do realizacji jej celów. A nie jest to łatwe ;. Dzięki naszej pracy i determinacji Fundacja Agnieszka istnieje i ma tak wielkie osiągnięcia. Nie szukamy poklasku czy podziękowań bo przyświeca nam misja, którą z tak ogromnym wysiłkiem realizujemy. Nasza Grodziskowa Osada Radości służy dzieciom i oso.

OVERVIEW

The website fundacjaagnieszka.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have examined seventeen pages within the web site fundacjaagnieszka.pl and found one hundred and seven websites referring to fundacjaagnieszka.pl. We were able to detect two public web sites owned by this website.

FUNDACJAAGNIESZKA.PL TRAFFIC

The website fundacjaagnieszka.pl is seeing variant levels of traffic all round the year.
Traffic for fundacjaagnieszka.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaagnieszka.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaagnieszka.pl

Program e-pity PIT za rok 2017 w 2018 do pobrania e-PITy.pl

Lub uruchom PITy online teraz. Pobierz wersję dla Mac OS. Najlepszy sposób na rozliczenie PIT-a za 2017 rok. Z Programem e-pity nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a za 2017 rok szybko i bezpiecznie, także w wersji mobilnej. Program e-pity 2017 pozwala na wypełnianie.

FIRMOWY.eu Reklama dla firm a wyszukiwarka usług dla klientów.

Każdy klient się liczy! Dodaj swoją firmę do bazy. Ogólnopolska baza stron Internetowych firm z podziałem na branże. Zawsze aktualne wpisy - moderacja katalogu. Kilka planów promocji Twojej firmy. Baza dostępna dla dużej liczby klientów online. Nieruchomości Międzyzdroje, domy nad morzem. Kredyt firmowy, leasing dla firm - forum. Dom i biuro - inne.

FUNDACJE.org Fundacje , OPP, Prezentujemy Organizacje Pożytku Publicznego

Leczenie, profilaktyka, zdrowie. Pomoc osobom starszym i chorym. Sport, turystyka, rekreacja. Piaskowa 6, 05-082 Stare Babice. Leczenie, profilaktyka, zdrowie. Al Dzieci Polskich 20, 04-730 Warszawa. Leczenie, profilaktyka, zdrowie.

chore dzieci

Upośledzenie - każda jego forma, nigdy nie dotyka godności osoby,.

Orange Recykling

Podane kwoty są wyłącznie orientacyjne i nie są wiążącą ofertą w rozumieniu prawa. Mogą być od innego operatora i niesprawne. Nie musisz mieć ładowarek ani opakowań. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz jak to działa. Pomóż bardzo potrzebującym razem z Orange. Dla Ciebie to może być niewiele, dla nich to bardzo dużo. Pieniądze możemy w Twoim imieniu przekazać organizacjom, które pomagają potrzebującym.

WHAT DOES FUNDACJAAGNIESZKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaagnieszka.pl Mobile Screenshot of fundacjaagnieszka.pl Tablet Screenshot of fundacjaagnieszka.pl

FUNDACJAAGNIESZKA.PL SERVER

I revealed that the main root page on fundacjaagnieszka.pl took nine hundred and twenty-six milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
46.41.144.115

SERVER OS

We identified that fundacjaagnieszka.pl is weilding the Apache operating system.

Fundacja Agnieszka - Strona Główna

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website had the following in the web page, "Fundację Agnieszka tworzy zgrany zespół ludzi z pasją." We analyzed that the web site stated " Z wielkim zaangażowaniem i oddaniem, pracujemy na rzecz najbardziej potrzebujących, wkładamy ogromny wysiłek w rozwój fundacji, oraz dążymy niestrudzenie do realizacji jej celów." It also stated " A nie jest to łatwe ;. Dzięki naszej pracy i determinacji Fundacja Agnieszka istnieje i ma tak wielkie osiągnięcia. Nie szukamy poklasku czy podziękowań bo przyświeca nam misja, którą z tak ogromnym wysiłkiem realizujemy. Nasza Grodziskowa Osada Radości służy dzieciom i oso."

ANALYZE OTHER BUSINESSES

Fundacja ALEA

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, realizowany przez grupę inicjatywną - SURVIVAL-PRAKTYK przy Stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy AGAPE. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia.

Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Współpraca z SP ZOZ w Kłodzku. Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Fax 71 784 00 49. 10 1090 2503 0000 0006 3000 0423. Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zatrudni lekarza internistę lub lekarza rodzinnego do Przychodni POZ.

Fundacja ANIMUS - Przekazałeś nam już 1 - Przekazałeś nam już 1 podatku?

Fundacja Archeologiczna

Zapraszamy do sklepu internetowego, w którym można nabyć pozycje. Aktualną ofertę wydawniczą można znaleźć też tutaj. Wydawnictwo Fundacji Archeologicznej wraz z Markiem Olędzkim i Justynem Skowronem wznawia wydawanie tomów serii pt. Odkrycia - interpretacje - hipotezy. Epoka kamienia w Europie znakami pocztowymi pisana. W ofercie WFA książka autorstwa Adama Ruszczyńskiego.